Dnia 3 lutego w Jeżowe rozegraliśmy Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznik 2009 organizowany przez miejscową Football Academy. Nasza drużyna wypadła wyśmienicie, zajmując 2 miejsce. Bramkarka naszego klubu Wiktoria Poździk, została Najlepszym Bramkarzem turnieju. Wójt Jeżowe wręczył zawodniczce statuetkę oraz nagrody rzeczowe: rękawice bramkarskie i bidon. Drużyna otrzymała puchar, a każdy zawodnik pamiątkowy medal. Podczas turnieju rozegraliśmy pięć spotkań po 15 minut. Gratulujemy kolejnego sukcesu naszej drużynie.!!!
Wyniki:
GAUDIUM - Football Academy Jeżowe 0:4
GAUDIUM - Lech Poznań FA Kańczuga 5:2
 GAUDIUM - Lech Poznań FA Raniżów 4:0

GAUDIUM - AP Gol BIŁGORAJ 0:0
GAUDIUM - TG SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 2:1
TABELA TURNIEJU
1. Football Academy Jeżowe
2. DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ
3. TG SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP.
4. AP Gol BIŁGORAJ
5. Lech Poznań FA Kańczuga
6. Lech Poznań FA Raniżów

j1

 

j2

.

j3

Poprawiony (wtorek, 06 lutego 2018 11:46)