Niedziela 18 lutego 2018 rocznik 2009 Halowy turniej piłki nożnej w Biłgoraju o Puchar Dyrektora OSiR. Jest to ciąg dalszy naszego sportowego weekendu. Zajmujemy tam bardzo wysokie 4 miejsce. Udział w zawodach bierze 12 drużyn. Nasz klub DKS Gaudium Zamość, OSiR Biłgoraj, Janowski Orlik, AMP Narol, Tomasovia Tomaszów Lub., FA Lech Poznań Biłgoraj, FA Biłgoraj, Sokół Zwierzyniec, MaxiRaba Kraśnik, AP Gol Biłgoraj, FA Lubaczów, Motor Lublin. Nasza drużyna po zaciętej walce grupowej wchodzi do ćwierćfinału gdzie po zaciętej walce z AP Gol Biłgoraj wygrywa pojedynek 1:0 i trafia w półfinale na FA Lubaczów. Mecz półfinałowy miał swoje dramaturgie gdzie ulegamy swojemu rywalowi 1:2. Gramy o III miejsce z MaxiRaba Kraśnik. Po zaciętej walce nasza drużyna remisuje 1:1. O wyniku muszą rozstrzygnąć rzuty karne. Karne przegrywamy i ostatecznie zajmujemy jakże nielubiane przez wszystkich 4 miejsce. Nasz bramkarz Kuba Mandziuk zostaje przez organizatorów wybrany bramkarzem turnieju. Całe zawody wygrywa FA Lubaczów. Gratulujemy naszej drużynie za postawę i walkę w tak ciężkich dwóch turniejach podczas jednego weekendu. Dziękujemy rodzicom za wytrwanie z nami przez ten cały sportowy weekend i głośny doping do końca naszemu zespołowi.

b 1 2009

 

b 2 2009

.

b 3 2009

Poprawiony (poniedziałek, 19 lutego 2018 10:26)