Zakończyły się Klubowe Mistrzostwa Polski rocznik 2009 na stadionie Legii Warszawa. Zaszczytem było zagrać u obecnego Mistrza Polski gdzie na ich stadionie grały największe światowe gwiazdy piłki nożnej min. Realu Madryt, Benfica Lizbona itp. Była to niezwykła przygoda dla naszych zawodników Gaudium. Spory zdobyty bagaż doświadczenia przy konfrontacji z najlepszymi drużynami i Akademiami piłki nożnej Polski. Były porażki ale były rownież zwycięstwa. Walka do końca, piękne bramki, parady bramkarskie. Pozdrawiamy całą ekipę Gaudium Zamość rocznika 2009 jak i rodziców ! - najwierniejszych kibiców naszego klubu.
Strzelcy bramek dla naszego zespołu :
Kuba Poździk - 4 bramek
Oskar Pardyka - 1 bramka
Staś Kahan - 1 bramka
Tymek Siuda - 1 bramka
Gratulacje dla naszych bramkarzy za rewelacyjną postawę. ! Kuba Mandziuk i Wiktoria Poździk.
Wyróżnienie dla pozostałych zawodników naszej drużyny za walkę, wspaniałą grę, piękne zagrania i asysty!
Oskar Kurek
Czarek Macek
Kacper Kurzępa
Filip Pokryszka
Szymon Cholewiński
Bartek Osuch
Antek Parchowski
Hubert Szeremeta
Oskar Wirski
Trener: Tomasz Poździk
legia1
legia2
.
legia3
.
legia4
.
legia5

Poprawiony (wtorek, 12 czerwca 2018 07:54)