W dniu 05 marca 2020 r. w w sali konferencyjnej Globus W Lublinie miało miejsce uroczyste wręczenie Certyfikatów dla klubów z terenu LZPN. DKS Gaudium Zamość, o czym była mowa w poprzednim artykule został nagrodzony Certyfikatem Srebrnym, który wręczyli: Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Pan Zbigniew Bartnik i i Koordynator Programu Certyfikacji Pan Maciej Wątróbka z PZPN. Klub na spotkaniu reprezentował Prezes ks. Tomasz Winogrodzki.

"Kluby, które otrzymały certyfikat, przeszły pozytywnie wielomiesięczny proces weryfikacji, podczas którego sprawdzane były między innymi: infrastruktura sportowa, umowy uprawniające szkółki/kluby do korzystania z obiektów, wyposażenie i sprzęt sportowy, uprawnienia trenerskie, programy szkoleniowe oraz liczba zawodników przypadająca podczas zajęć na trenera.

Finalnie 32 kluby z województwa lubelskiego prowadzące szkolenie w kategoriach od G (skrzat) do D (młodzik) otrzymały gwiazdki na trzech poziomach: 20 szkółek otrzymało certyfikat brązowy, 10 szkółek otrzymało certyfikat srebrny, a 2 szkółki otrzymało certyfikat złoty".

 certyfikacja 1
.
certyfikaty-17

Poprawiony (piątek, 06 marca 2020 18:17)